Web Českého bratra v novém

11. listopadu 2022

Po několika měsících příprav byla konečně spuštěna nová verze webu Českého bratra. 

Web Českého bratra v novém
11. listopadu 2022 - Web Českého bratra v novém

Po několika měsících příprav byla konečně spuštěna nová verze webu Českého bratra. Nově se Český bratr připojil do rodiny „církevních webů“, je tedy součástí domény e-cirkev. 

Stránky jsou nyní uživatelsky přívětivější, ale také je jednodušší a levnější jejich údržba. A také jsou nyní plně aktualizovány a doplněny o důležité informace. Jednodušší je také objednání předplatného – a to skrze červené tlačítko v záhlaví stránky. 

Další novinkou je dostupnost všech čísel zdarma ke stažení, a to zpětně až do r. 2019. Dostanete se k nim kliknutím na vybraný ročník časopisu v horní liště v záložce Články. 

Dostupný je také archiv všech článků publikovaných od r. 2012. Ty lze třídit dle ročníků i rubrik. Po převodu článků ze starého na nový web je však přes 2000 článků nutno ručně roztřídit do jednotlivých rubrik, což je proces zdlouhavý a stále ještě probíhající. Prosíme tímto o shovívavost při vyhledávání v archivních článcích starších než tři roky, archiv postupně aktualizujeme. 

Web chceme do budoucna dále rozvíjet a přidávat další funkce, aby bylo rozhraní pro čtenáře co nejzajímavější a nejpohodlnější. 

Stránky jsou nyní spuštěny a jsou plně funkční, přesto probíhají ještě některé kosmetické úpravy. Pokud naleznete nějakou chybu či nesrovnalost, prosíme, ozvěte se nám na ceskybratr@e-cirkev.cz, abychom ji mohli odstranit.